Ať je váš věk tajemstvím...

Naše péče je bezkonkurenční

Vše dokonale naplánujeme

Plastika obličeje

Facelift je kosmetická operace vhodná pro stárnoucí obličej. Dříve ji využívaly především celebrity, ale dnes je tato operace běžně využívána ostatními lidmi. Vrásky k určitému věku samozřejmě patří. My vám pomůžeme je zmírnit a opticky váš vzhled omladit. Na naší klinice jsou vítáni všichni. Ženy, ale i muži, kteří těmto operacím přicházejí na chuť.

více

Operace prsou

Modelace prsou je operace, která mnoha klientkám řeší pokleslá prsa bez nutnosti vložení prsních implantátů. Při ní operatér odstraňuje nadbytečnou kůži, ale prsní žláza zůstává zachována. Prsa jsou pozdvižena, vymodelována, působí velmi mladistvě. Naše klientky odcházejí spokojené. Pokud chce klientka zmenšit pouze velké prsní dvorce, je možno vyřešit tento problém samostatnou operací.

více

Zvětšení rtů

Plné a svůdné rty jsou snem snad každé ženy. Pokud je chcete mít i Vy, není nic jednoduššího, než nechirurgické zvětšení rtů. Díky vyplním dodáváme objem tam, kde je zapotřebí, proto zvětšení rtů řeší také problém úzkých a nevýrazných rtů.

více

Operace očních víček

Tato operace je velmi častá a velice efektní. Cílem operace je odstranění přebytečné kůže na víčkách. Může se týkat horních nebo dolních víček, ale i obou současně. Zmizí otoky očí, zlepší se vidění, odstraní se váčky pod očima a tím i některé vrásky. Váš vzhled omládne o několik let. V dnešní době často podstupují tuto operaci na naší klinice i muži.

více

Plastika Plzeň

klinika Medinel je široce vybavené pracoviště provozované českým plastickým chirurgem MUDr. Janem Boudou. Naší filozofií je poskytovat kvalitní služby a zlepšovat lidem život s využitím plastické chirurgie.

Nabízíme celou řadu zákroků, jejich komplexní výčet naleznete na stránce zákroky. Služby zahrnují například: operace očních víček, plastiku prsou, plastiku břicha, plastiku nosu a liposukci.

Naše služby poskytujeme ve špičkově vybavené zcela nové budově v centru Plzně. Samotné plastické operace probíhají na plně klimatizovaném operačním sále, který je vybaven nejmodernějšími chirurgickyými nástroji. Následnou péči po plastické operaci zajišťuje zkušený proškolený personál v luxusních, nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojích s wifi, televizí a vlastní koupelnou.


Proč si pro plastiku v Plzni vybrat právě nás?

  • Máte jistotu, že se Vás ujme zkušený odborník
  • Naše pracoviště se nachází v budově se skvělou dostupností
  • Jsme vybavení nejnovějšími technologiemi
  • Operace probíhají na moderním operačním sále
  • Ubytování si nezadá s luxusním hotelem
  • Bude se o Vás starat zkušený personál

Tak neváhejte, a svěřte svou plastiku do našich rukou! Plastickou operaci u nás objednala například i přední česká modelka Dominika Mesarošová.